Meble kuchenne Katowice

Moje meble kuchenne w Katowicach

Meble kuchenne Katowice – zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami mebli kuchennych, które mogą Państwo oglądać w Katowicach. 

Meble kuchenne Katowice – gdzie mogę zobaczyć wykonane projekty?

Dotychczasowe projekty kuchni mogą Państwo oglądać na żywo, w domach. Uważam, że to zdecydowanie lepsza forma ekspozycji wykonanych już projektów niż studio. Dzięki temu każdy może zobaczyć jak wszystko sprawdza się w praktyce. Obecnie na mojej stronie prezentuję dwie realizacje mebli kuchennych w Katowicach.

Pierwszą z nich jest aranżacja Niekoniecznie gładka nowoczesność.  Jest to kuchnia o klasycznym podziale na część roboczą i jadalną. Zabudowa jest nowoczesna, wykończona nie do końca gładkimi materiałami.  Charakteru całości dodaje połączenie bieli z drewnem orzechowym, nie tylko na meblach, ale również na podłodze.

Drugą jest natomiast projekt Beton, lakier, kamień, szkło i boazeriaTo bardzo ciekawa, utrzymana w jasnych barwach przełamanych nienachalną czernią kuchnia o naprawdę dużej przestrzeni. Ciekawostką jest połączenie w jednym miejscu niemal wszystkich możliwych do wykorzystania materiałów, czyli:

  • betonu
  • szkła
  • kamienia
  • drewna

Dzięki temu ta kuchnia zyskała naprawdę niezwykły wygląd i charakter.

Meble kuchenne Katowice – galeria

Jeżeli są Państwo zainteresowani meblami kuchennymi mojego autorstwa, to serdecznie zapraszam do kontaktu, wtedy będziemy mogli umówić się na w Katowicach na obejrzenie któregoś z moich dotychczasowych projektów. Natomiast moje inne projekty mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Przeczytaj też inne najpopularniejsze wpisy!