Projekty Kuchni Tychy

Projekty kuchni Tychy

W Tychach Pracownia Mebli Kuchennych Bors zrealizowało ogromną część swoich projektów kuchni. Tutaj też przez kilka lat działało studio mebli kuchennych w którym można było oglądać meble kuchenne. Dziś rolę studia spełniają domy klientów oraz strona www. Przedstawiamy Wam projekty kuchni Tychy, które zostały przez nas zrealizowane!

Ordnung muss sein

To projekt kuchni zrealizowany w domu, gdzie właściciele umiłowali sobie najwyższy ład i porządek. Kuchnia jest nowoczesna i bardzo symetryczna. Jasny kolor, będący dominantą całości potęguje efekt szyku i elegancji pomieszczenia.

Regularność i prawidłowość

Pozostając w klimacie kuchni minimalistycznych warto rzucić okiem na tyski projekt Regularność i prawidłowość, który bardzo ciekawie łączy w sobie 3 kolory: biel, czerwień i wenge. Chociaż czerwieni nie jest dużo, to jest ona bardzo charakterystyczna.

Inne projekty kuchni Tychy

Projekty kuchni Tychy to nie tylko kuchnie minimalistyczne. Pracownia Mebli Kuchennych Bors od czasu do czasu tworzy nie tylko nowoczesne meble kuchenne, ale również kuchnie w stylu retro . Jedna z takich kuchni stoi właśnie w Tychach. Drewno olchowe, porcelanowe uchwyty… Kuchnia z pewnością klimatyczna i nie dla każdego. Ten styl trzeba po prostu lubić.

Ciepły klimat

W Tychach można oglądać również ciekawą aranżację o nazwie Klimat ciepły. Nie jest to kuchnia nowoczesna, ale bardziej tradycyjna, stworzona z myślą o tych, dla których biel jest zbyt sterylna, a szarość zbyt chłodna. Wiele detali i drobiazgów, bardzo projekt kuchni.

Przeczytaj koniecznie najpopularniejsze wpisy!