Kuchnie na wymiar Tychy

Moje kuchnie na wymiar w Tychach

Tychy to miasto w którym mieszkam i w którym prowadzę swoją pracownie mebli kuchennych. W tym mieście zrealizowałem też ogromną część moich projektów. Dziś przybliżę Wam moje kuchnie na wymiar Tychy

Wiele różnych projektów

Cube

Cube to kuchnia minimalistyczna  w najczystszej postaci.  Nowoczesna, otwarta kuchnia. Fronty są białe i lakierowane, natomiast blat czarny, granitowy. Od strony salonu w ścianie wykonanej z forniru wkomponowany został telewizor. Całość dopełnia efektowny okap.

Magia Detalu

W tej kuchni bardzo charakterystyczne są detale w postaci kontynuacji słojów nie tylko na frontach, ale również na konstrukcji mebli. Ściana, w której ukryte jest wejście do spiżarni ozdobiona efektowną grafiką.

Białe zawsze eleganckie

Biały to klasyczny, ponadczasowy kolor. I to właśnie on gra główną rolę w eleganckiej tyskiej kuchni na wymiar. Aby w pomieszczeniu nie było zbyt sterylnie, wszystko zostało przełamane błyszczącą czernią.

Manhattan

Efektowna biała, otwarta, nowoczesna kuchnia z wyspą. Wyjątkowy efekt jest tworzony przed podświetlaną za pomocą oświetlenia pod szafkowego panoramę Manhatannu.

Regularność i prawidłowość

Kolejna kuchnia w której można odnaleźć tak charakterystyczne dla dla starożytnych greków umiłowanie ładu i harmonii. Regularność i prawidłowość to duża, kuchnia otwarta na dom, z charakterystycznym podziałem na 3 strefy. Ciekawy efekt daje czerwona ściana w którą wkomponowana została część zabudowy.

Pozostałe kuchnie na wymiar Tychy mogą Państwo obejrzeć w mojej galerii.

Kuchnie na wymiar Tychy – galeria

Przeczytaj koniecznie najpopularniejsze wpisy!